Genel Müdür

Ali Çalışkan

Beltema Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti Genel Müdürü

Doğum Yeri: Beypazarı/ANKARA

Doğum Tarihi: 02/02/1987

Ali Çalışkan 2 Şubat 1987’de Ankara Beypazarı’nda doğdu. İlk Orta ve Lise eğitimini Beypazarı ’nda tamamladı. 2005-2008 yılları arasında Ankara Üniversitesi – Bankacılık ve Sigortacılık bölümünü bitiren Çalışkan, eğitim hayatını 2013 yılında Anadolu Üniversitesi – İşletme bölümünü bitirerek tamamlamasının ardından Boğaziçi Üniversitesi’nde yetiştirme programlarına katılmış ve sektöre yönelik eğitim almıştır.

Sigortacılık sektörüne Fortis Emeklilik firması ile giriş yapmış ve ardından Yapı Kredi Emeklilik, Avivasa Emeklilik, Aegon Emeklilik, Mapfre Sigorta gibi şirketlerde Birikim Uzmanlığı ve Sigorta Yöneticiliği yapmıştır.

15 yıldan fazla sektör deneyiminin yanında Segem ve Bireysel Emeklilik Lisansı da bulunan Ali Çalışkan, 2019 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi İştiraki olan Beltema Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.’nin kuruluşunu gerçekleştirerek belediyecilik anlamında Türkiye’ de bir ilke imza atmıştır. Şirket kuruluşunun ardından Beltema Sigorta Genel Müdür olarak atanmış olup, halen aktif olarak görevine devam etmektedir.

Değerlerinizi Beltema Sigorta ile güvence altına alın.

İhtiyacınıza en uygun sigorta tekliflerini doğru teminatlarla ve avantajlı fiyatlarla sizin için hazırlıyoruz.

Beltema Sigorta, T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi iştirakidir.

Adres: Mebusevleri Mah. Anıt Cd. Algur Apt. 10/3 Tandoğan/Çankaya - ANKARA
Tel: +90 312 504 54 16
Mail: sigorta@beltema.com.tr

E-Bülten

Kampanya ve Yeniliklerden Haberdar Olun!

Beltema Sigorta © 2022. Tüm Hakları Saklıdır.